شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباطات صمیم

فناوری رسانه و ارتباطات

شرکت مهندسی تحقیق و توسعه ارتباطات صمیم، در بهار سال 1379 با هدف تحقیق و تولید در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات و IT تأسیس گردید و با شناخت نیازهای ملی و استفاده از پتانسیل‌های علمی کشور توانست در بومی‌سازی دانش روز دنیا، گامی مؤثر بردارد.

این شرکت دانش بنیان، با بیش از 120 نیروی متخصص و اعمال کنترل‌های کیفی دقیق، طی مدت کوتاهی موفق شد بیش از 130 محصول High Tech با استانداردهای بین‌المللی در حوزه ICT طراحی و تولید نماید که بیانگر تلاش تیم متخصص و پویای شرکت در تحقق مأموریت خود مبنی بر طراحی و ساخت محصولات با ‌ارزش افزوده‌ی بالا و تکنولوژی محور در حوزه فناوری مدیا است.

گروه صمیم با تکیه بر روند تحقیق، توسعه و ارتقاء کیفی محصولات، مراحل مختلفی را از سر گذرانده که منجر به بهبود شاخص‌های کلیدی عملکرد خود شده است و با حرکت در این راستا و کسب مجوزها و گواهینامه‌های مرتبط، مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس از سوی سازمان‌ها و نهادهای متعددی گردیده است. همچنین مشارکت هر ساله گروه صمیم در نمایشگاه‌های تخصصی و بین المللی داخلی و خارجی و رونمایی از دستاوردهای نوین گروه صمیم، نمادی از پیشرفت در عرصه خودباوری ملی است.

شایان ذکر است گروه صمیم در حوزه‌های IPTV/OTT و دوربین‌های هوشمند پلاک خوان نیز فعالیت داشته و محصولات و راهکارهای متنوع و مستقلی را ارائه نموده است. همچنین گروه صمیم به عنوان اولین نماینده رسمی شرکت Odoo بلژیک در ایران، ضمن پیاده‌سازی و بومی‌سازی این سیستم مطابق با روال‌های جاری در ایران، اقدام به ارائه سرویس ERP به مشتریان داخل کشور نموده است.

نوآوری در محصولات و خدمات، جهت برآوردن نیازهای سفارشی مشتریان، در کنار طراحی و تولید تجهیزات استودیویی و اجرای پروژه‌های بزرگ ملی برای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران همچون پروژه‌ی بازار محتوا (مدیریت دارایی رسانه)، سامانه مدیریت و کنترل زمان در مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری کشور، طراحی و تولید تجهیزات استودیویی، سامانه کنترل و مانیتورینگ ایستگاه‌های فرستنده و مانتیورینگ مراکز استان‌ها، سامانه مانیتورینگ دیداری و شنیداری سیگنال‌های صدا و تصویر و بسیاری از پروژه‌های دیگر در وزارتخانه‌ها، شهرداری‌ها، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، گروه صمیم را به همراهی مطمئن برای مشتریان خود مبدل ساخته است.